הדברה בכל הארץ - מומלצי 2021

עודכן אוגוסט 2021

59 חוות דעת

הדברה

הרחקת יונים

"הגענו לאסף דרך חבר, היה חשוב לנו לקבל המלצה על מישהו שמשתמש בחומרים שאינם מסוכנים לילדים ולבעלי חיים. אסף היה מאוד אדיב ושירותי, ביצע את העבודה בצורה יעילה ומהירה מאוד. הוא הגיע להדביר אצלנו נגד נמלים, הסביר לנו מה הוא עושה ואמר שיגיע גם לבצע תיקונים לאחר כשבועיים במידה ולא כל הנמלים ייעלמו, זאת ללא... "

דברו איתי

האלון , נשר

13 חוות דעת

הדברה

"הזמנתי את שירותי בסמן שירותי הדברה לבייתי לפני כחודשיים עקב ריבוי של מעופפים. החלטתי שאני עושה מעשה והזמנתי את המדבירים. לאחר שיחה טלפונית וקבלת הצעת מחיר זימנתי לשעות הבוקר ולהפתעתי ישר למחרת את המדבירים. יש לציין ראשית שהם הגיעו בזמן וזה כמובן ראוי לציון. המדבירים הגיעו, ריססו את כל פינות הבית תוך... "

דברו איתי

העצמאות , חיפה

12 חוות דעת

הדברה

"קליין הדברה הציל אותנו ממכה קשה במיוחד של קרציות, שהיו לנו בכל הבית. לקח לנו קצת זמן לאתר את הבעיה הזאת, אבל אז התחילו הגירודים המוזרים על הגוף וזה היה מאוד מטריד ואפילו מלחיץ. מיהרנו להזמין את חברת קליין הדברה, כי באמת ששמענו עליהם רק דברים טובים משני חברים טובים. הם הגיעו בזמנים שקבענו עם כל הציוד... "

דברו איתי

שרה אהרונסון 41 , רמת גן

12 חוות דעת

הדברה

"הם בחורים מאוד מאוד נחמדים, עונים מהר בטלפון, מצאו לנו גם תאריך ממש קרוב למועד שהתקשרנו למרות שזאת הייתה תקופה עם הרבה עבודה, תקופת הקיץ. היה לנו התקפת מקקים גדולים ומפחידים ואני מאוד מפחדת מג'וקים, קופצת על כיסא ולא יורדת. אמרתי לבעלי שאם הוא לא מביא הדברה אני עוזבת את הבית. אז הוא התקשר אליהם ודיב... "

דברו איתי

מגדל הלבנון 23 , מודיעין

11 חוות דעת

הדברה

"אנחנו גרים בקיבוץ מגל. יש לנו תינוקת בת חודשיים וילד בן שנתיים וחצי. לפני חודשיים וחצי עברנו בית בקיבוץ ומסתבר שבאזור החדש מתגוררת אוכלוסיה לא מבוטלת של ג'וקים..! חזרתי הביתה מבי"ח עם התינוקת והתקשרתי בבהלה ללירן. הוא הרגיע והנחה אותי בהכנת הבית לריסוס; הגיע בזמן שקבענו, ביצע ריסוס מקיף בבית, במרפס... "

דברו איתי

שדרות ז'בוטינסקי 41 , נתניה

11 חוות דעת

הדברה

הרחקת יונים

"הייתי זקוק להדברה מכיוון שכל המרפסת שלנו כל הזמן הייתה מלאה ביונים, זה היה מגעיל ואי אפשר היה כמעט לצאת למרפסת. חיפשתי מדבירים באזור רמת גן והגעתי אל אור שאול הדברות לאחר שקראתי עליהם המלצות חמות באינטרנט. אני שמח להצטרף להמלצות ולהגיד שכל מה שרושמים עליהם בהחלט נכון. הגיע מדביר אליי הביתה, שם לי רש... "

דברו איתי

שלם 35 , רמת גן

10 חוות דעת

הדברה

"שירות נהדר, ביצע עבודת הדברה מצוינת ואנחנו ממשיכים להתייעץ איתו לגבי דברים שונים, אנחנו מאוד מרוצים מהשירות שהוא סיפק לנו "

דברו איתי

אנוסי משהד 9 , ירושלים

10 חוות דעת

הדברה

"לאחר ניסיונות כושלים עם מדבירים שונים הופניתי ע"י חברה טובה לחברת טובי המדביר. כאן ההתייחסות האנושית הייתה טובה, המחיר היה סביר וניתנה אחריות בכתב שלא נזקקתי אליה בכלל. הזמנתי את טובי להדברת פסוקאים (יצורים זעירים מאוד). טובי הגיע וריסס את הקירות בבית ופתר את הבעיה בטיפול אחד. כמו כן נתן לי עצות מוע... "

דברו איתי

איינשטיין 73 , תל אביב

תגובות נבחרות על הדברה

למה העסקים האלו

זמינות
זמינות

האם העסק עומד לרשות הגולשים במהירות ובמקצועיות כפי שמצופה מעסקים מובילים

שקיפות
שקיפות

מי עומד מאחורי העסק, איך הוא נראה והיכן העסק ממוקם - שקיפות מייצרת אמינות

אמינות
אמינות

חוות דעת שליליות ודרך הטיפול בתלונות - חשובה לא פחות מהמלצות

מקצועיות
מקצועיות

האם לעסק קיימות התעודות וההכשרות המתאימות בתחום עיסוקו

מוניטין
מוניטין

איסוף המלצות לאורך זמן גם באתר טופר וגם בפלטפורמות אחרות

שאלות נפוצות

האם סוגים שונים של מזיקים מגיבים לחומרי הדברה שונים?

בהחלט, חומרי הדברה מיועדים למזיקים שונים וכל מדביר מומלץ יכין לכל פרוייקט הדברה "קוקטייל" של חומרי הדברה שיתאים למזיקים המצויים באזור. ייתכן בהחלט שמדביר פחות מנוסה שישתמש בחומרי הדברה פחות מתאימים ביחס למזיקים נפוצים באזור מסויים, יבצע הדברה פחות יעילה. על מנת להגדיל את הסיכוי להדברה יעילה: בחרו מדביר מומלץ שיש לו ניסיון בביצוע הדברות בנכסים דומים באזור המגורים שלכם, והקפידו לדווח על כל סוגי המזיקים שאתם מעוניינים להיפטר מהם. 

לכמה זמן נשמרת האפקטיביות של חומרי ההדברה?

חשוב שהמדביר שבחרתם יתאים את חומרי ההדברה בהם ייעשה שימוש לאזור ההדברה ולמזיקים הנפוצים בו. שימוש בחומרי הדברה יעילים וחדשניים, בהתאמה לאזור ולשכיחות המזיקים בו, עשוי להביא ליעילות של עד שנתיים בהרחקת מזיקים. ייתכנו מקרים של יעילות פחותה, למשל, בזנים שונים של מזיקים או בריבו של מזיקים בסביבת האזור בו בוצעה הדברה, כך שמזיקים יחדרו, בתוך זמן לא ארוך, בחזרה אל הנכס שבו בוצעה הדברה. באזורים בעייתיים במיוחד, ייתכן שתדירות ההדברות לקבלת יעילות מיטבית תהיה גבוהה, וייתכן גם שלאחר הדברה ראשונית תצטרכו לחזור על התהליך.

תוך כמה זמן אפשר לראות תוצאות לתהליך ההדברה?

יש מזיקים שמגיבים לתהליך ההדברה מייד, ממש תוך כדי פיזור החומרים, ויש מזיקים וחומרי הדברה בשחרור איטי אשר פועלים באופן איטי ומבוקר. השילוב של השניים הוא יעיל במיוחד, מכיוון שהוא מאפשר יעילות לאורך זמן של ההדברה.

איך מקפידים על שימוש בטוח בחומרי הדברה?

השימוש הבטוח בחומרי ההדברה מתחיל, כמובן, מהמדביר שבחרתם. מדביר מקצועי עובד עם חומרים שעומדים בתווי תקן מחמירים והוא ינחה אתכם בנוגע לחזרה בטוחה הביתה לאחר ההדברה. חשוב לדעת כי שימוש בחומרי הדברה יעילים ובטוחים יותר מייקר את מחיר ההדברה אולם לעיתים התוספת במחיר היא משתלמת וחשובה, במיוחד כאשר מדובר בביצוע הדברה איכותית בבתים עם תינוקות או ילדים קטנים, בבתים של קשישים או בבתים שיש בהם בעלי חיים וחיות מחמד.

איך אפשר להכין בית עסק לקראת הדברה?

אם אתם מתכננים הדברה בבית העסק, כדאי להתחיל מבחירת מדביר מקצועי, והבנה בנוגע לסוגי חומרי ההדברה שישמשו אותו בהדברת העסק שלכם להכנה נכונה של העסק לקראת ההדברה. מומולץ מאוד לקבוע את ההדברה לקראת יום שבו העובדים לא יגיעו למשרד (למשל, ביום חמישי בערב, בהנחה שבשישי ובשבת משרדי החברה סגורים ואינם מאויישים), ולהגיע מוקדם בבוקר לפני שמגיעים העובדים על מנת לאוורר את המשרד ולפתוח את כל החלונות. לפני ההדברה, חשוב להרחיק ולהגן על כל פריטי האוכל, כלי אוכל, מזונות, וכדומה, מחשיפה לחומרי ההדברה.

עד כמה בטוחים לשימוש חומרי הדברה מקצועיים?

חומרי הדברה מקצועיים הם ללא ספק חומרים רעילים שחשוב להשתמש בהם על פי ההוראות ולהקפיד על פיזור בטוח והקפדה על כללי בטיחות בעת השימוש בהם ובעת החזרה לאזור ההדברה לאחר ביצוע ההדברה. בישראל רק מדבירים מוסמכים בעלי היתר לעסוק בהדברה מטעם המשרד לאיכות הסביבה יכולים להציע לקהל שירותי הדברה מקצועיים. על כן, כל מדביר מומלץ שתבחרו לעבוד איתו יידע לספר לכם באילו חומרי הדברה הוא משתמש ואיך תוכלו להבטיח שהשימוש בחומרי הדברה יחסל את המזיקים בבית או בעסק, אבל ישמור על כל דרי הבית, כולל חיות המחמד, בטוחים מכל פגע בחשיפה בטוחה לאחר ההדברה. 
דירוג הקהילה

ממוצע המלצות על הדברה - 2021

5/5

מבוסס על 376 תגובות
דירוג קהילת אתר תגובות הוא ציון משוקלל שמבוסס על תגובות מאומתות של גולשי האתר על העסקים הרשומים באתר. קראו את התגובות המלאות בכרטיסי העסק
Business Image

עסק זה אינו דורג עדיין

בקשה להתייעצות

פנייתכם תועבר לבית העסק לאחר שתיבדק ע"י צוות טופר

שליחה

מלאו את הפרטים

אנחנו נשלח את פרטי הפניה המלאים למייל זה ואת רשימת העסקים שנמצאו מתאימים

קוד אימות ישלח למספר זה

*ביצירת חשבון הנך מאשר את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות וקבלת דיוור אלקטרוני בנוגע לעדכונים ממערכת טי
Category Lead Success

פנייתך התקבלה בהצלחה!

תודה רבה, בית העסק קיבל את פנייתך, אנו מקווים שהמענה יהיה מהיר.

סגירה

שגיאה בשליחת הפנייה

סגירה
הצג מספר
ביטול
שיחזור סיסמה
הזינו את כתובת האימייל המשוייכת לחשבונכם
Category Lead
שלחנו לך אימייל
ברגעים אלו נשלח לכתובת האימיל יש לפתוח את האימייל ולעקוב אחרי ההנחיות
בחר את האופן בו תרצה להתחבר
שלחנו לך עכשיו מסרון עם קוד האימות שלך לא קיבלת? לחץ כאן לשליחה חוזרת

לחצו להתחברות
צרו חשבון בקלות ובמהירות עם

או

שכחתי סיסמה
*יצירת חשבון מהווה אישור תנאי השימוש ו מדיניות הפרטיות וכן קבלת דיוור אלקטרוני בנוגע לעדכונים ממערכת טופר
הודעת מערכת
כאן תרשם תוכן הודעת המערכת
צור קשר עם המערכת